فروش انواع قطعات ارجینال
کلیک کنید
فروش انواع قطعات ارجینال
کلیک کنید

تکنوجت

اولین تولید کننده دستگاه چاپ لارج فرمت در ایران

تکنوجت در سال 1381 فعالیت خود را در صنعت چاپ با زمینه خدمات چاپ آغاز نمود و پس از مدت کوتاهی به پشتوانه حضور فعال و تجربه مستمر و همچنین اشتیاق به حل مسائل فنی ، سرویس و تعمیر دستگاههای چاپ همکاران خود را هم به خدمات خود افزود همچنین در ادامه  مسیر توسعه و هم افزایی دانش و تجربیات به طور مداوم درنمایشگاهها و همایش های مربوطه  داخلی و برخی از نمایشگاههای خارجی حضور داشته است.

تکنوجت در سال 1389 و تنها پس از گذشت 7 سال از آغاز فعالیت بی وقفه در زمینه تبلیغات و خدمات چاپ و تبلیغات محیطی، با یاری و الطاف ایزد توانا ، ایمان و اعتماد به نیروهای مجرب خود ، به عنوان اولین تولید کننده دستگاه چاپ بنر توانست با موفقیت دستگاه بنر عریض با نام تجاری کونیکا 512 عرض 320 را تولید و به بازار عرضه نماید. که بدون اغراق با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و ارزش افزوده بسیاری در حوزه چاپ دیجیتال و در نتیجه صنعت چاپ کشور ایجاد نمود. اگرچه تولید دستگاه چاپ آنهم با وجود مشکلات متعدد تولید در ایران ، مانند تحریم قطعات که همگی به خوبی از آن آگاهیم ، یک دستاورد بزرگ محسوب می شود اما برای ما علی رغم اندوخته های تجربی فراوان ، متمرکز بودن بر دانش و فناورهای رو به رشد جهانی اهمیت بیشتری دارد و ما برآنیم که بتوانیم به سهم خود نقشمان را جهت رفع دغدغه مشتریان و حل موارد فنی به طور کارآمد ایفا نمائیم.

بدین جهت شرکت تکنوجت با آگاهی از نیاز شما عزیزان اقدام به واردات قطعات ارجینال و همینطور ملزومات مصرفی تند گردش با کیفیت و تضمین شده برای دستگاههای چاپ عریض نموده که در نهایت از رضایت مصرف کنندگان اطمینان حاصل نماید . به طور کلی تکنوجت با تجربه‌ای بیش از بیست ساله، و به عنوان اولین تولیدکننده دستگاه چاپ لارج فرمت در کشور و به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و قطعات با کیفیت، به یکی از پیشروان این صنعت تبدیل شده است. ما با تخصص و تجربه خود، مشتریانمان را آرامش داده و کیفیت بالای خدمات سفارشی را به آن‌ها ارائه می‌دهیم. برای ما، بالا بردن پایه‌ها و بهبود خدمات، همواره در اولویت بوده و هست. و از اعتماد همیشگی عزیزان سپاسگذاریم

پیام مدیر

تکنوجت پیشرو در مهندسی و تبدیل

تکنوجت مفتخر است به عنـوان اولیــن تولیـد کننـده دستگاه چاپ بنر در ایران  و به واسطه تجربیات کسب شده متوالی در این صنعت رو به رشد ، درخواستهای شما عزیزان اعم از مشاوره برای انتخاب صحیح و خرید دستگاه، تجهیزات و قطعات ارجینال همچنین مواد مصرفی تند گردش با کیفیت تضمینی برای دستگاههای چاپ دیجیتال لارج فرمت را پاسخ داده ومسائل فنی بوجود آمده دستگاه چاپ مشتریان خود را به طور کامل مرتفع سازد. ما این اطمینان را می دهیم که نیروهای مجرب ما  درکنار شما هستند و بر خود می دانیم که دغدغه شما را در این صنعت حتی به صورت حداقلی مرتفع سازیم ، همانطور که می دانید سرویس، تعمیر و نگهداری اصولی دستگاه ، برای حفظ طولانی مدت از استهلاک زودهنگام دستگاه خریداری شده اهمیت فراوانی دارد ، بنابراین تیم فنی و کار آزموده تکنوجت خدماتآموزش صحیح اپراتوری و نگهداری اصولی را در اولویت امور مشتریان قرارداده تا رضایت حداکثری ایشان جلب شودو سایر خدمات مهندسی ما شامل :  تبدیل و اورحال دستگاههای قدیمی به جدید ، فروش قطعات ارجینال با کیفیت ، فروش ملزومات مصرفی تند گردش مانند: (انواع مرکب دستگاه بنر ،دستگاه اکوساونت، انواع متریال چاپی و غیره) برای انواع دستگاههای چاپ لارج فرمت: بنرو فلکس، اکوسالونت، یووی، سابلیمیشن می باشد. در پایان صادقانه اعلام میداریم که تخصص و تجربه ما در اختیار شماست.

پاسخ به برخی از سوالات احتمالی

پیشنهاد تکنوجت برای انتخاب هد مناسب کدام است؟
  •  در حال حاضر انواع هد با اسامی تجاری :کونیکا، استارفایر، پلاریس، سیکو، ریکو،  زار و سایر برندها در بازار ایران موجود است. اما  بهترین گزینه انتخابی برای دستگاههای چاپ به لحاظ اقتصادی و کیفیت مناسب ، هدهای سری کونیکا 512 و 512i است.
  •  برای دستگاههای چاپ یووی انواع هد ریکو 6H2220 ،6EV5  پیشنهاد می گردد.
  • هد اپسون برای دستگاههای سابلیمیشن  A1i3200 ازمحبوبیت خاصی برخوردار است.
مهمترین آسیب های احتمالی دستگاه چاپ بنر و دستگاه اکو سالونت چه مواردی است؟
  • عدم گپ هد هنگام اتمام کار
  • صدمه مدیای نامرغوب (بنر،فلکس و ...) و یا یک شی به زیر هد و خط افتادن نازلها
  • استفاده از مرکب نامرغوب
  • عدم رسیدگی به تمیزی و نظافت دستگاه و قطعات آن
  • خطاهای انسانی مانند دستکاری هد و کابل ها و سیم کشی ها 
دستگاه بنر و اکوسالونت از لحاظ کارایی چه تفاوت هایی با هم دارند؟

هردو دستگاه از نوع  چاپ لارج فرمت هستند و هرکدام به نوبه خود در صنعت چاپ محبوبیت دارند اما تفاوت ها در تعریف عملکرد آنها نهفته است

دستگاه چاپ بنر : جزو اولین و یکی از دستگاه های مخصوص چاپ فضای محیطی و به اصطلاح Outdoor می باشد که به طور مثال تابلوهای تبلیغاتی، بیلیوردها، بنر های مناسبتی ، داربستی و پرتال شهری از این دست هستند

دستگاه چاپ اکوسالونت : مناسب انواع متریال های تبلیغاتی مانند کاغذ دیواری، مش ، استیکر،چرم مصنوعی،بک لایت و... می باشد.

معمولا شرکت فروشنده دستگاه ،متریال ، قطعات و مواد مصرفی را به شما پیشنهاد و ارائه میدهد

شرکت تکنوجت با سابقه بیش از 17 سال در این صنعت اعم از تولید دستگاه بنر ،تامین قطعات ارجینال در خدمت شما عزیزان میباشد

آیا تکنوجت خدمات آموزشی اپراتوری اصولی دستگاه را هم ارانه می دهد؟

بله. قطعا یکی از نکات حائز اهمیت برای تکنوجت ،اطمینان از دانش و آگاهی اپراتور برای جلوگیری از بروز خطاها و حوادث احتمالی و آموزش کاربردی به صورت خصوصی و تخصصی، آنلاین و با حضوری شامل سرفصل های : راه اندازی دستگاه ،شناخت قطعات و جزئیات مهم  نگهداری جهت جلوگیری از  استهلاک دستگاه زودهنگام چاپ به ارائه می نماید.

چگونه با وجود تنوع شرکت ها و مواد مصرفی در بازار به تکنوجت اعتمادکنیم؟

درپاسخ باید بگوئیم درست است که تنوع محصولات مصرفی و قطعات دربازار دست مشتریان برای انتخاب را باز می گذارد اما از طرفی یک انتخاب اشتباه و خرید محصولات متفرقه و فیک که گاهی ممکن است گران هم باشد به دستگاه چاپ صدمات زیادی بزندو هزینه های گزافی ازجمله تعویض یا تعویض هد یا مین برد بدهد و بدتر اینکه دستگاه برای مدتی بخوابد!

اکثر دلالان مواد مصرفی و قطعات متفرقه شناخت سطحی از چاپ دارند .برای جلوگیری از صدمات دستگاه چاپ، پیشنهاد می‌شود که محصولات متفرقه و فیک نخرید و بهتر است خرید را از مجموعه مطمئن با پشتوانه قوی و شناخته شده با کادر فنی مجرب انجام دهید.

آیا امکان ثبت سفارش به صورت اینترنتی موجود است؟

بله شما می توانید به راحتی ثبت سفارش محصول  خود را در سایت www.tjetp.com و تنها از طریق انتخاب محصول  و با تکمیل اطلاعات انجام دهید، سفارشات شما بلافاصله توسط کارشناسان بررسی و جهت تائید سفارش درخواستی با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین شما میتوانید جهت پیگیری سفارشات درج شده و یا سفارش تلفنی با شمارهای 09368517555 و 09301080164 تماس حاصل نمائید. لازم به ذکر است که همچنین میتوانید از طریق اپلیکیشن های واتساپ و تلگرام با هر دو شماره ذکر شده در ارتباط باشید.